Ilarion metropolita találkozása a Magyar Egyházmegye papságával
2022. június 27-én, hétfőn Ilarion Budapest-magyarországi metropolita munkavacsorán gyűjtötte egybe a Magyar Egyházmegye papságát. Az esti találkozón a következő papok vettek részt: prot. Imrényi Tibor, a szegedi Szent György Nagyvértanú egyházközség parochusa, prot. Kádár Iván, a budapesti Radonyezsi Szent Szergij egyházközség parochusa, prot. Kim Nyikolaj, a hévízi ”Életadó forrás” egyházközség parochusa, a budapesti Nagyboldogasszony székesegyház…