Új kereszt a templomunk részére
Egy hívő család adománya folytán új útszéli kereszttel gazdagodott templomunk. A keresztet előbb a nyíregyházi templom és parochia épületébe szállították, majd onnan átszállították a tokaji templomba, hogy az alap elkészítése után a templom bejárata melletti területen felállítsák. Szorgos kezek pontos, precíz munkája eredményeképpen elkészült a keresztet tartó alap, majd Szent Miklós ünnepére (2025.12.06.) felállításra került…