A Vörös Kereszt kitüntető levele a hévízi egyházközség részére

2022. szeptember elsején nyújtotta át Kapcsándy Mária, a hévízi Vöröskereszt kirendeltség vezetője Vajna-Éliás Istvánnak az egyházközség diakónusának az oklevelet, amelyben nagyra értékelik a hévízi egyházközség tevékeny részvételét az ukrajnai menekültek megsegítésének programjában.

István diakónus atya folyamatosan részt vesz a Vöröskereszt által szervezett számos program megszervezésében és lebonyolításában, amikor már menekültek tízezrei érkeztek és érkeznek továbbra is Magyarországra. Az egyházközség hívei is minden lehetséges segítséget megadnak ebben a munkában. Az egyházközség ezúton is kifejezi köszönetét Kapcsándy Máriának a magas elismerésért a részvételért a jótékonysági és más szociális kezdeményezésekben, azzal a reménnyel, hogy ez az együttműködés a jövőben is folytatódik.